Paradise Hotel

Sherbimet

Pishina per femije

Pisha eshte me uji deti dhe filtrohet cdo moment.

Read More »

Lojera Femijesh

Read More »

Shetitje me motoskaf

Read More »

Zhytje

Read More »

Testimonials

Here's what people say about us

  • Paradise Beach Hotel disponon 30 dhoma luksoze, të pajisura me të gjitha sherbimet e nevojshme qe garantojne nje qendrim sa me relaksues, si Satellite TV, telefon,ajer te kondicionuar, mini bar, sherbim ne dhome, pamje mahnitese ne det, dhe shumë më tepër …

    Paradise Beach Hotel

Rezervo Tani

Check for availability