Paradise Hotel

Kontakt

Adresa: Radhime, Km 12, Vlore, Shqiperi
Recepsioni Tel: +355 33 21 03 00
Recepsioni Mob: +355 69 40 22 585
Email: info@paradisebeachhotel.al

Testimonials

Here's what people say about us

  • Paradise Beach Hotel disponon 30 dhoma luksoze, të pajisura me të gjitha sherbimet e nevojshme qe garantojne nje qendrim sa me relaksues, si Satellite TV, telefon,ajer te kondicionuar, mini bar, sherbim ne dhome, pamje mahnitese ne det, dhe shumë më tepër …

    Paradise Beach Hotel

Rezervo Tani

Check for availability