Paradise Hotel

Miresevini

Let's see what our hotel offer

  • Paradise Beach Hotel disponon 30 dhoma luksoze, të pajisura me të gjitha sherbimet e nevojshme qe garantojne nje qendrim sa me relaksues, si Satellite TV, telefon,ajer te kondicionuar, mini bar, sherbim ne dhome, pamje mahnitese ne det, dhe shumë më tepër …

    Paradise Beach Hotel

Dëshironi të mësoni më shumë ?

It's not just about our suites

Just a taste of what to expect upon your arrival

Panoramic Photos

View Photos

Rezervo Tani

Check for availability